Rosického rozlučka 9. června na Letné
Rozlučka bývalého kapitána české reprezentace Tomáše Rosického s profesionální kariérou se uskuteční v sobotu 9. června na stadionu Sparty. Na Letné se utkají jeho spoluhráči z národního týmu a zahraniční hvězdy světového fotbalu. Kromě letenského klubu budou spolupořadatelem atraktivního zápasu FAČR a STES.
"Vím, že rozlučkové zápasy nemají v Česku velkou tradici, ale pro mě byla možnost uspořádání podobné akce jasným rozhodnutím. Neměl jsem zatím možnost rozloučit se s fanoušky Sparty a národního týmu přímo na hřišti," říká „Rosa“, který v prosinci oznámil konec hráčské kariéry a přesunul se do sportovního vedení Sparty.
V charitativním utkání by se měli představit i Rosického bývalí spoluhráči z Borussie Dortmund a londýnského Arsenalu. "Neskutečně mě těší, jak pozitivní reakce na tuto akci dostávám. Oslovil jsem spoustu spoluhráčů z různých etap své kariéry a mohu fanouškům slíbit, že na Letné se dočkají skvělých fotbalistů," konstatuje.