Barák dal gól a asistoval

Český reprezentant Antonín Barák pomohl fotbalistům Fiorentiny gólem a asistencí k výhře 3:0 v Rize na hřišti celku RFS v závěrečném 6. kole základní části Evropské konferenční ligy. Italský celek přesto skončil ve skupině A druhý, protože Basaksehir Istanbul zdolal skotské Hearts 3:1. V duelu RFS s Fiorentinou už ve třetí minutě nahradil v domácím týmu český záložník Petr Mareš zraněného Dubru. O chvíli později se hlavičkou prosadil Barák. V závěru úvodního dějství domácí útočník Ilič po Marešově centru trefil břevno. Místo toho se těsně před přestávkou dvakrát prosadili hosté. Barák prodloužil Venutiho roh před branku, odkud zakončil Cabral. V nastavení se parádní dalekonosnou ranou do "šibenice" prosadil Saponara.