Vydra se blýskl hattrickem!

Český reprezentační útočník Matěj Vydra si v anglické Championship drží v dresu Derby County po vykurýrování nedávného svalového zranění výbornou střeleckou formu – skóroval v utkáních s londýnskými týmy Fulhamem i Queens Park Rangers a ani ve třetím zápase za sebou nevyšel naprázdno. Na hřišti Middlesbrough, se pětadvacetiletý forvard blýskl prvním ligovým hattrickem a zařídil vítězství 3:0, díky kterému se Derby dostalo v tabulce právě před svého soupeře na šesté místo.

Poprvé se prosadil ve 13. minutě, kdy zakončil brejk prudkou střelou levačkou. Na 2:0 zvýšil krátce po přestávce z penalty, která byla nařízená za faul na něj a třetí gól přidal v 63. minutě, když potrestal zaváhání brankáře Randolpha. Svoji bilanci v této druholigové sezoně si vylepšil na jedenáct gólů a v tabulce kanonýrů se dělí o druhé místo. V celkem patnácti soutěžních zápasech nastřílel už 12 branek.