Vstupenky na Brazílii

Ceny vstupenek na přípravný zápas českých reprezentantů s Brazílií, který se bude hrát 26. března večer v Edenu, budou stát v rozmezí od 990 do 2490 korun. FAČR zahájí prodej lístků na utkání s nejúspěšnějším týmem historie mistrovství světa v pondělí 25. února ráno. "O ceně lístků jsme interně dlouho diskutovali a myslím, že jsme se dokázali vejít do přiměřené cenové hladiny, která odpovídá výjimečnosti utkání," konstatuje předseda FAČR Martin Malík a dodává: "Brazilský tým představuje nejvyšší možnou sportovní kvalitu i prestiž, v Česku se navíc představí po dlouhých desetiletích. Proto jsme se snažili najít kompromis mezi hodnotou exkluzivního utkání a snahou udělat jej dosažitelným pro co možná největší počet našich fanoušků."

Fotbalová asociace rozdělila vstupenky do tří kategorií. V nejnižší relaci budou stát 990 korun, v prostřední 1990 a v nejvyšší 2490. Vedle toho půjdou zakoupit tradičně VIP lístky a také varianta "Premium seats" za 3890 korun, v které fanoušci dostanou nejlepší místa na stadionu a také dárky od partnerů reprezentace. "Utkání s Brazílií bude pro všechny kluky i pro nás z realizačního týmu opravdovým svátkem. Moc si přejeme, aby si na stadion našel cestu co možná největší počet fanoušků z celé republiky, se kterými bychom mohli tuto výjimečnou událost společně oslavit a kteří by nám zároveň pomohli v souboji se silným soupeřem," přiznává trenér Jaroslav Šilhavý.  

Prodej začne 25. února v 8:00 na webu www.vstupenkyfotbal.cz Kdo si koupí lístek na Brazílii, bude mít slevu 20 procent na domácí utkání nadcházející kvalifikace mistrovství Evropy proti Bulharsku a Černé Hoře. Markentingové oddělení reprezentace zároveň chystá na zápas s Brazílií vlakové a autobusové zájezdy ze všech částí republiky až přímo k aréně Sinobo Stadium, cena v součtu se vstupenkou nepřekročí tři tisíce korun.  

Brazílie se představí na české půdě podruhé v historii a poprvé od roku 1956. "Kanárkům" bude chybět kvůli zranění hlavní hvězda, útočník Neymar. Zápas s výkopem ve 20:45 bude následovat čtyři dny po úvodním duelu evropské kvalifikace proti Anglii ve Wembley a vysílat jej bude ČT sport.