Uzdravený Vydra opět pálí ostrými

Kvůli svalovému zranění se musel reprezentační útočník Matěj Vydra omluvit z nominace českého národního týmu na nedávný přípravný turnaj v Kataru. Pětadvacetiletý forvard je již zdravotně v pořádku a o víkendu se znovu zapsal mezi úspěšné střelce. V anglické Championship pomohl Derby County na hřišti londýnského Fulhamu, ve kterém opět hostuje český stoper Tomáš Kalas, k remíze 1:1. Domácí poslal do vedení ve 30. minutě Norwood, pět minut po přestávce „Vydris“ vyrovnal.

O tři dny později se opět trefil, tentokrát v domácím prostředí proti dalšímu londýnskému klubu Queens Park Rangers, když ve třetí minutě nastavení prvního poločasu otevřel skóre zápasu. Krátce po změně stran pak Tom Lawrence pojistil výhru Derby, které se v tabulce posunulo na šestou příčku. Český snajpr se s osmi brankami dělí v pořadí střelců o sedmé místo, s 12 góly vede Leon Clarke ze Sheffieldu United.