Také Příbram končí…

Po Teplicích vypadl už ve druhém kole MOL Cupu další prvoligový tým. Fotbalisté Příbrami na hřišti třetiligového Litoměřicka prohráli 1:3, navázali tak na nevydařený vstup do sezony. Připsali si už čtvrtou soutěžní prohru v řadě. Oproti lize, kde Příbramští prohráli všechny tři kola, udělal trenér Martin Pulpit mnoho změn. Mimo jiné nastoupila vůbec poprvé nová posila bývalý reprezentační obránce Martin Jiránek. Šanci od začátku dostali i brankář Boháč, Kvída, Pecháček, Moravec či Mahmutovič, který doháněl tréninkové manko. Jenže Litoměřicko udeřilo hned z první vážnější šance, v níž se hlavou prosadil Kacafírek. Domácí útočník navíc ve 23. minutě proměnil i pokutový kop a ještě do poločasu zvýšil Faust. Hned po změně stran kopali penaltu i hosté. Proměnil ji střídající Rezek a vykřesal pro favorita naději. Víc už ale v útoku nevymysleli a museli spolknout další porážku.