Souček se trefil v derby

Reprezentační záložník Tomáš Souček si připsal svůj první gól v dresu West Hamu v Premier League, když pomohl k důležité výhře svého klubu v londýnském derby nad Chelsea 3:2. Opět nastoupil v základní sestavě a ve 34. minutě po rohovém kopu dopravil v krkolomné pozici míč do sítě a poslal West Ham do vedení.

Po kontrole VAR byl ale gól odvolán pro ofsajdové postavení jeho spoluhráče. O osm minut později poslal Chelsea do vedení z penalty Willian.Český reprezentant si ale nakonec svou premiérovou trefu připsal, když ve druhé minutě nastavení prvního poločasu zužitkoval opět rohový kop. Tentokrát ale poslal hlavou míč o zem do sítě a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase se nejprve trefil Antonio, poté srovnal na 2:2 svým druhým gólem Willian, ale o vítězství „Kladivářů“ rozhodl minutu před koncem Jarmolenko. Tím se jejich náskok na první sestupové místo zvýšil na tři body.