Souček opět mezi střelci!

Český defenzivní záložník West Hamu Tomáš Souček v pátečním utkání 12. kola anglické Premier League pomohl hostujícím "Kladivářům" svojí brankou k výhře 2:1 na hřišti nováčka z Leedsu. Pětadvacetiletý reprezentační středopolař se trefil podruhé v řadě, v minulém kole skóroval doma za bezbrankového stavu proti Manchesteru United, ale „Rudí ďáblové“ po přestávce třemi brankami vývoj zápasu otočili. Od lednového příchodu do londýnského klubu má aktuálně na kontě šest gólů v elitní soutěži. Leeds poslal do vedení po opakované penaltě Mateusz Klich. „Suk“ vyrovnal v 25. minutě hlavou po rohovém kopu. Obrat dokonal v 80. minutě italský stoper Angelo Ogbonna, který se rovněž prosadil hlavou po standardní situaci. Celý duel odehrál i další bývalý slávista a reprezentant obránce Vladimír Coufal.