Souček byl u dvou branek

Reprezentační záložník Tomáš Souček vstřelil čtvrtý gól v této sezoně anglické Premier League a pomohl West Hamu v 15. kole k domácí remíze s Brightonem. „Kladiváři“ po nevýrazném prvním poločase prohrávali 0:1, vyrovnání jim zařídil po hodiny hry svým prvním gólem v nejvyšší soutěži Ben Johnson. O deset minut později odvrátil český středopolař centr z rohového kopu smolně jen do těla naskakujícího Lewise Dunka a kapitán hostů se nemýlil. V 82. minutě si oba aktéři předchozí role vyměnili. Tentokrát odvracel míč po rohovém kopu Dunk, takřka totožně nastřelil „Suka“, který šťastně vyrovnal na konečných 2:2. Pětadvacetiletý bývalý kapitán pražské Slavie dal od únorového debutu v anglické lize už čtvrtý gól hlavou. Pouze Dominic Calvert-Lewin z Evertonu a reprezentační forvard Harry Kane z Tottenhamu mají stejnou bilanci.