Škoda prodloužil o rok

Kapitán Slavie Milan Škoda prodloužil s klubem smlouvu o jeden rok. Brzy třiatřicetiletý útočník se červenobílým upsal do června 2020. "Jsem hrozně šťastný, že tu můžu být. Máme skvělý mančaft a máme na své straně fanoušky. Všechno kolem Slavie je strašně pozitivní. Moje motivace je být pevnou součástí týmu, co možná nejvíce nastupovat a klukům pomáhat. Věřím, že to naplním," přeje si urostlý reprezentační forvard, který velkou část podzimu vynechal kvůli zranění.

I proto má někdejší král ligových střelců v dosavadním průběhu nejvyšší soutěže na kontě jen pět branek. Přiblížil se o tento počet ke vstupu do prestižního Klubu ligových kanonýrů týdeníku GÓL, do kterého mu aktuálně schází ještě vstřelit 13 gólů.
 
V Edenu působí od ledna 2012, kdy přišel od vršovických sousedů z Bohemians 1905. "Když se řekne sedm let, tak je to dlouhá doba, ale uteklo to daleko rychleji, než jak to zní. Nepřipadám si, že bych stál dlouho na místě," říká a prozrazuje i nejbližší cíl – zopakovat zisk mistrovského titulu z roku 2017. Po podzimu Slavia vede o čtyři body před Plzní. "Jsem šťastný, že máme šanci o titul bojovat, a samozřejmě věřím, že to zvládneme,"dodává.