Škoda jeden gól od „Klubu 100“!

Český útočník Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké Super lize a jediný gól ho dělí od vstupu do prestižního Klubu ligových kanonýrů týdeníku GÓL, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Čtyřiatřicetiletý forvard sice v 42. minutě neproměnil penaltu, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě. V české lize nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů.

Po lednovém přestupu z Edenu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy. Rizespor předtím v osmi ligových zápasech nezvítězil a získal jen dva body. Výhru nad třetím týmem tabulky po zaváhání obrany hostů ve druhé půli pojistil Tunay Torun a tým se ze sestupové zóny posunul na 14. místo.