Premiérová trefa Hušbauera

Reprezentační středopolař Josef Hušbauer dal první gól za Dynamo Drážďany. Po příchodu ze Slavie nastoupil poprvé v základní sestavě a v utkání 21. kola druhé německé ligy proti Darmstadtu poslal domácí mužstvo ve 4. minutě do vedení. Hosté však nakonec zvítězili 3:2. Uzdravený devětadvacetiletý záložník si debut v dresu Dynama odbyl v předchozím kole, kdy v závěru utkání vystřídal krajana Ondřeje Petráka. Proti Darmstadtu skóroval po průniku Linuse Wahlqvista, když vysoký odražený míč poslal přímo z voleje do horního rohu branky. Hostující Darmstadt však otočil stav na 3:1 a závěr mu usnadnila i početní převaha po vyloučení domácího Simona Makienoka v 76. minutě. Na barážovou pozici ztrácejí poslední Drážďany, kterým patří stejná příčka i v počtu vstřelených branek, tři body.