Ondráškovi skončila zámořská sezona

Pro útočníka Zdeňka Ondráška po vydařené premiéře v české reprezentaci skončila zámořská sezona v MLS. Třicetiletý forvard s Dallasem nestačil v prvním kole play off na Seattle, na jehož hřišti texaský tým prohrál 3:4 v prodloužení. V národním týmu debutoval minulý pátek a gólem v 85. minutě rozhodl o senzačním vítězství nad Anglií v kvalifikaci o postup na EURO 2020. Pak si zahrál ještě v pondělní přípravě proti Severnímu Irsku. Po návratu do Dallasu se ale střelecky neprosadil. Hrdinou Seattlu byl Jordan Morris. Americký útočník vstřelil tři ze čtyř gólů domácích včetně vítězného ve 113. minutě prodloužení, to už „Kobra“ na hřišti nebyl, protože krátce před koncem základní hrací doby byl střídán.