Nečas opět pod trenérem Haškem

Český reprezentant do 21 let Jakub Nečas bude hostovat ze Sparty do konce sezony v Bohemians Praha 1905. Letošní sezonu sice opět začal na hostování v Mladé Boleslavi, kde se však do sestavy neprobojoval. A tak zamířil za větším herním vytížením do vršovického „Ďolíčku“, kde znovu obnoví spolupráci s trenérem Martinem Haškem.

"S trenérem Haškem se znám hrozně dlouho. Vedl mě už na Spartě, kde jsem pod ním přecházel z juniorské kategorie do chlapů. Poté si mě vytáhl do Pardubic a následně jsme se setkali i ve Vlašimi," říká na vysvětlenou a dodává: "Všechno se to seběhlo hrozně rychle, trvalo to jenom dva dny. V Boleslavi jsem měl strávit ještě rok na hostování. Po změně trenéra to ovšem vypadalo, že bych tolik prostoru nedostával. I proto jsem se rozhodl pro hostování v Bohemce.“

Dvaadvacetiletý křídelní hráč nakoukl do nejvyšší soutěže poprvé na jaře, kdy si ho vytáhla z druhé ligy Mladá Boleslav a nasadila ho do osmi zápasů, v nichž dal jeden gól. Svými výkony si řekl i o nominaci na červnové mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Polsku, kde se však na hřiště nedostal.