Limberský o rok prodloužil

Bývalý reprezentační obránce David Limberský o rok prodloužil smlouvu s Plzní. Původní kontrakt měl skončit po této sezoně. "S Davidem jsme měli dohodu, že si ke konci sezony sedneme k jednomu stolu společně s trenérem i sportovním ředitelem a pobavíme se o budoucnosti. Svými výkony na hřišti jednoznačně ukázal, že je pro tým přínosem, zájem na pokračování byl z obou stran a poměrně rychle jsme se dohodli na prodloužení smlouvy," říká generální manažer klubu Adolf Šádek.

"Upřímně jsem si nedovedl představit, že bych měl nyní končit," přiznává šestatřicetiletý bek a dodává: "Narodila se mi dcera, dohodl jsem se s klubem mého srdce na další smlouvě, užívám si každý den a mám pořád spoustu sil i elánu. Budu makat a věřím, že nás s týmem čeká skvělá sezona." 

„Limba“ ve odchovancem Plzně, za Viktorii odehrál 370 z celkových 383 zápasů v první lize a dalších 81 přidal v evropských pohárech včetně prestižní Ligy mistrů. Se západočeským klubem získal pět mistrovských titulů a má za sebou také působení ve Spartě, Modeně a Tottenhamu.