Kopic a Ngadeu v ideální jedenáctce

Dva zástupci českých klubů se dostali do ideální sestavy druhého kola fotbalové Evropské ligy podle serveru uefa.com. Za výkon proti Astaně byl vybrán autor jediného gólu Slavie Michael Ngadeu, Plzeň reprezentuje Jan Kopic, který se na výhře nad Hapoelem Beer Ševa podílel gólem a asistencí. Červenobílí mají ve výběru nejlepší jedenáctky svého hráče už podruhé. V úvodním kole to byl ukrajinský levý bek Eduard Sobol.

Do elitní sestavy se pochopitelně také „vešel“ Manuel Fernandes z Lokomotivu Moskva, který čistým hattrickem během úvodních sedmnácti minut zařídil porážku Zlína 0:3 v ruské metropoli. Jediným hráčem, který se do ideální sestavy dostal v obou dosavadních kolech, je Alexandr Kokorin z Petrohradu. Je zároveň zatím nejlépe hodnoceným fotbalistou soutěže, se čtyřmi góly a asistencí je rovněž i nejproduktivnějším hráčem.

Ideální sestava 2. kola:

Andrij Lunin (Luhansk) - Domenico Criscito (Petrohrad), Tom Pettersson (Östersund), Michael Ngadeu (Slavia), Artem Suchockij (Luhansk) - Theo Walcott (Arsenal), Emre Belözoglu (Basaksehir), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moskva), Jan Kopic (Plzeň) - Alassane Plea (Nice), Alexandr Kokorin (Petrohrad).