Kalas se po necelé minutě červenal!

Český obránce Tomáš Kalas musel nedávno prodloužit za rok končící kontrakt v Chelsea o další čtyři sezony, aby mu londýnský velkoklub a vítěz posledního ročníku anglické Premier League umožnil znovu odejít na hostování. Čtyřiadvacetiletý reprezentační stoper se však nestěhoval do neznámého prostředí, ani neopustil metropoli na Temži, neboť opět zamířil do druholigového Fulhamu, se kterým na jaře v play-off neúspěšně sahal po postupu mezi elitu. V utkání druhého kola Championship v Readingu však vydržel na trávníku pouze necelou minutu!

Jako poslední hráč totiž fauloval pronikajícího domácího útočníka Barrowa a rozhodčí ho za nedovolený zákrok rovnou vyloučil… Přesto se po celý zápas oslabení hosté nevraceli domů s prázdnou, v 61. minutě jejich obranu sice překonal záložník Kelly, ale sedm minut před koncem dal výsledku remízovou podobu 1:1 střídající Piazón.