Gebre Selassie obral Kadeřábka

Tři čeští reprezentanti na sebe narazili v předposledním kole podzimní části německé bundesligy, v němž Brémy hostily Hoffenheim. Hosté s Pavlem Kadeřábkem v základní sestavě šli do vedení v prvním poločase, kdy brankáře Jiřího Pavlenku prostřelil Bittenourt. V nastaveném čase mohl vyrovnat Theodor Gebre Selassie, ale z dobré pozice mířil ještě těsně nad břevno.

Obránce Werderu si vše vynahradil v 57. minutě, kdy si na zadní tyči naběhl na přetažený centr Augustinssona, hlavou zblízka překonal Baumanna a zařídil konečnou remízu 1:1. Svým druhým gólem v této sezoně si dal předčasný dárek k 32. narozeninám, které oslaví na Štědrý den. Od léta 2012, kdy přestoupil z Liberce, to byl již jeho sedmnáctý gól, což je na krajního beka velmi slušné střelecké vysvědčení.