Duklu opět vyřadily Domažlice

Fotbalisté pražské Dukly vypadli ve třetím kole národního poháru po prohře 2:3 na hřišti třetiligových Domažlic. Jsou tak po Brnu a Bohemians 1905 třetím celkem z nejvyšší ligové soutěže, který v MOL Cupu předčasně končí. Ostatní prvoligové týmy do osmifinále postoupily včetně Sparty, která vyhrála na hřišti druholigového Znojma 1:0 gólem Vatajelua. Slavia vyřadila jiný druholigový tým Třinec po výhře 5:1, poté co skóre otočila ve druhé půli brankami Altintopa, Frydrycha, Sýkory a dvěma zásahy Tomáše Necida.

Dukla dala vzpomenout na tři roky starý nezdar, kdy právě s Domažlicemi vypadla už ve 2. kole. Tentokrát vedla gólem Ostojiče, ale domácí po změně stran dvěma rychlými brankami skóre otočili. Holenda sice v 64. minutě srovnal, jenže vzápětí se podruhé v utkání trefil Mužík a zařídil Domažlicím cenný skalp.